karums.lv: vārna | piena | veselīgs

Diena vai vakars, lietus vai sals, mazie ķipari enerģijā kūsā visu laiku, kā ūdenszāles, nespējot nostāvēt vienā vietā. Taču laiks starp pusdienām un vakariņām mazajam puncītim ir ļoti garš, tādēļ drīz jau tiek lūkots pēc kāda kāruma, lai atjaunotu enerģiju... Šokolādes konfektēm un saldinātajiem cepumiem ir veselīga alternatīva - mazā kārumnieka acis iezibas, ledusskapī ieraugot iemīļoto kārumu ar vārniņas attēlu.

"Kārums" īpaši rūpējas par mazākajiem kārumniekiem. Īpaši bērniem radīti dabīgi, veselīgi un īpaši garšīgi piena produkti mazākos iepakojumos.

Mazajiem kārumniekiem paredzētos produktus var atpazīt pēc vārniņas attēla uz iepakojuma - tie ir garšīgie biezpiena sieriņi, biezpiena deserti, putotais jogurts. Bērniem paredzētie produkti nesatur konservantus, un nesatur augu taukus.

Tāpat mazajiem kārumniekiem radīta Jungle POP sērija - veselīgs deserts - želeja; gardie un jautrie Jungle POP dzērieni, un veselīgais našķis vasarai - Jungle POP saldētās sulas saldējums. Jungle POP produktus mazie kārumnieki atpazīs pēc jautrā pērtiķīša attēla.

SIA Rīgas Piensaimnieks, Valmieras 2, Rīga, LV-1009, e-mail: rp@rpiens.lvWeb by Inorek & Grey