kārums.lt: varna | sveikas | varškė

Diena ar vakaras, lietus ar šaltis – energijos kupini mažieji bambliai niekada nenustygsta vietoje lyg srovės kedenami vandens augalai. Tačiau laikas tarp pietų ir vakarienės mažajam pilvukui yra labai ilgas, todėl jam reikia kokio skanėsto energijai papildyti... Šokoladiniams saldainiams ir saldintiems sausainiams dabar yra sveika alternatyva – mažojo smaližiaus akys kaipmat sužimba šaldytuve pamačius mėgstamą skanėstą su varnelės atvaizdu.

Karums ypač rūpinasi mažaisiais smaližiais. Specialiai vaikams sukurti natūralūs, sveiki ir labai skanūs pieno gaminiai mažomis pakuotėmis.
Mažiesiems smaližiams skirtus gaminius galima atpažinti iš varnelės atvaizdo ant pakuotės – tai skanūs varškės sūreliai, varškės desertai, plaktas jogurtas. Vaikams skirtuose gaminiuose nėra konservantų ir augalinių riebalų.

Taip pat mažiesiems smaližiams sukurta „Jungle POP“ serija – spalvingi želės desertai, skanūs ir linksmi gėrimai bei sveikas vasaros skanumynas „Jungle POP“ šaldytų sulčių ledai. „Jungle POP“ gaminius mažieji smaližiai atpažįsta iš linksmos beždžionytės atvaizdo.

SIA Rigas Piensaimnieks, Valmieras iela 2, Riga, LV-1009, e-mail: rp@rpiens.lvWeb by Inorek & Grey