karums.ee: vares | tervislik | jogurt

Olgu päev või õhtu, vihm või pakane, väikesed marakratid pulbitsevad energiast ega suuda ühe koha peal püsida. Kuna lõuna- ja õhtusöögi vaheline aeg on väikese kõhu jaoks väga pikk, hakatakse juba varsti mõnda maiustust otsima, millega energiat taastada ...Kuid kommidele ja magustatud küpsistele on olemas tervislik ja maitsev alternatiiv - maiasmoka silmad löövad särama, kui ta märkab külmkapis armastatud varese pildiga kohukest.

Kārums hoolitseb väikeste maiasmokkade eest väga hästi. Just laste jaoks on loodud looduslikud, tervislikud ja väga maitsvad piimatooted väikestes pakendites.

Lastele mõeldud tooted tunnete ära pakendil oleva varese pildi järgi, mille leiate nii kohukestelt, kohupiimadessertidelt kui ka vahustatud jogurtitelt. Pisiperele mõeldud tooted ei sisalda säilitusaineid ega taimerasvu.

Lisaks on väikestele maiasmokkadele loodud sarja Jungle POP värvilised magustoidud – tarretised, maitsvad ja lõbusad Jungle POPi joogid ja tervislik näks suveks – Jungle POPi mahlajäätis. Jungle POPi tooted tunnete ära lõbusa pärdiku pildi järgi.

SIA Rigas Piensaimnieks, Valmieras 2, Riga, LV-1009, e-mail: rp@rpiens.lvWeb by Inorek & Grey