karums.lv: piena | dzintars | siers

Bezrūpīgs, saulains, kā dzintara atspīduma pieliets brīvdienas rīts. Māte rosās virtuvē un pulcina ģimeni pie brokastu galda. Istaba piepildās svaigas maizes, sviesta, salātlapu un iemīļotā kausēta siera smaržām. Mirklis kopābūšanas prieka pie veselīgām brokastīm un aizraujošās brīvdienas var sākties.

Kausētie sieri Dzintars ir vieni no tautā iemīļotākajiem un atpazīstamākajiem sieriem, turklāt lepojas arī ar starptautisku atzinību - medaļām dažādās izstādēs.
 
Dzintars kausētie sieri tiek ražoti no augstvērtīgām izejvielām – siera, sviesta, krējuma, sausā vājpiena. Ražošanā tiek izmantotas dabīgas piedevas - sēnes, šķiņķis, salami, kas dažādo siera garšu.

Kausētie sieri nesatur konservantus. Dzintara sierā saglabātas visas organismam nepieciešamās dabiskās uzturvielas. Siers satur augstvērtīgus olbaltumus, viegli izmantojamu kalciju un fosforu, kas nepieciešams cilvēkam kaulu stiprināšanai.
Kausētais siers Dzintars pieejams gan kārbiņās, gan šķēlītēs, gan mazākos 30 gramu iepakojumos.

Īpaša kausētā siera līnija - Dzintars Light produkti radīti tiem, kas vēlas ievērot slaido līniju. Dzintars Light ir viens no retajiem Latvijā pieejamiem mazkaloriju kausētajiem sieriem ar īpaši zemu -  tikai 7,5% tauku saturu un 3x mazāku kaloriju daudzumu -  100g ir tikai 138 kkal.

Kausēto sieru Dzintars var lietot uz maizes sviesta vietā. Ar kausēto sieru var bagātināt biezeņzupas vai veģetārās zupas garšu, to var lietot krējuma vietā, dažādu mērču gatavošanai, dārzeņu "dressingam", makaronu ēdieniem, siera cepumu cepšanai, kā arī kausētie sieriņi lieti noder dodoties ceļojumos.

SIA Rīgas Piensaimnieks, Valmieras 2, Rīga, LV-1009, e-mail: rp@rpiens.lvWeb by Inorek & Grey