karums.ee: või | leib | juust

On muretu, päikseline ja kuldse merevaiguna kumav puhkepäevahommik. Ema askeldab köögis ja kutsub pere hommikusöögilauda. Tuba täidavad hõrgud lõhnad: soe leib, või, värsked salatilehed ja armastatud sulatatud juust. Tervislik hommikusöök ja hea seltskond – see on parim algus põnevale päevale.

Lisaks sellele, et Dzintarsi sulatatud juustud on rahva seas tuntud ja armastatud, võib Dzintars uhkustada ka rahvusvahelise tunnustusega – medalitega erinevatelt näitustelt.

Dzintarsi sulatatud juustude tooraineks on  väärtuslikud piimatooted – juust, või, koor ja lõssipulber. Erinevate maitsete loomiseks kasutatakse looduslikke lisandeid – seeni, sinki ja salaamit.

Sulatatud juustud ei sisalda säilitusaineid. Dzintarsi juustus on alles kõik organismile vajalikud looduslikud toitaineid. Juust sisaldab väärtuslikke valke ning kergesti omastatavat kaltsiumit ja fosforit, mis tugevdavad luid.

Sulatatud juustu sari Dzintars Light on loodud neile, kes soovivad hoida saledat joont. Dzintars Light on üks vähestest Eestis saadaolevatest kalorivaestest sulatatud juustudest, sisaldades vaid 7,5% rasva ja 3 korda vähem kaloreid kui tavaline sulatatud juust – 100 g tootes on vaid 138 kcal.

Dzintarsi sulatatud juust on saadaval nii karpides, viiludena kui ka väikestes 30-grammistes pakendites.

Dzintarsi kreemjat sulatatud juustu võib määrida leivale või asemel. Sulatatud juustuga võib mitmekesistada püree- ja juurviljasupi maitset. Seda võib kasutada koore asemel ning erinevate kastmete, makaronitoitude ja juustusuppide valmistamiseks ja juurviljade garneerimiseks. Samuti sobivad sulatatud juustu väikesed pakendid ja viilud reisile kaasa võtmiseks.


SIA Rigas Piensaimnieks Valmieras Str 2, Riga, LV-1009, e-mail: rp@rpiens.lvWeb by Inorek & Grey